DOŁĄCZ DO  6-cio tygodniowego wnętrzarskiego mastermindu online

Dom pełen szczęścia

stwórz swoje miejsce na ziemi

UPORZĄDKUJ SWOJE POMYSŁY

ODKRYJ SWÓJ UNIKALNY STYL

SKORZYSTAJ ZE WSPARCIA EKSPERTKI

PRZYGOTUJ HARMONOGRAM DZIAŁAŃ

STWÓRZ NOWE WNĘTRZE

Zapraszam Cię w podróż do Twojego Wnętrza

kiedy potrzebujesz odświeżyć salon, zmienić aranżację sypialni, zrobić remont łazienki czy wymienić meble w kuchni,

a przede wszystkim poczuć się szczęśliwą we własnym domu

dla kogo:

Gdy musisz coś zmienić w swoim wnętrzu

bo Twoje życie i rodzina, potrzebują nowej przestrzeni i nowych porządków

Gdy Twój dom od dawna potrzebuje zmian

bo nie czujesz się w nim sobą i najwyższy czas dopasować go do siebie

Gdy nie czujesz się szczęśliwa tu, gdzie mieszkasz

ale nie umiesz sama zmoblizować się, żeby w końcu coś wokół siebie zmienić

Gdy układasz swoje życie na nowo

i potrzebujesz w końcu zainwetować w siebie, by odzyskać spokój i odnależć szczęście.

Gdy chcesz sama się urządzić

bo wiesz co ci się podoba i masz mnóstwo pomysłów, ale zupełnie nie wiesz jak się za to zabrać, by nie popełnić istotnych błędów.

Przygotuj się do transformacji wnętrza

we własnym stylu

DLACZEGO WARTO:

Określisz swój styl i poznasz siebie

W trakcie pracy odkryjesz swoje estetyczne DNA, uporządkujesz pomysły i styl pasujący do twojej osobowości.

Opracujesz swój projekt

Zrealizujesz pomysły ze swoich marzeń, żeby stworzyły spójną całość.

Otrzymasz empatyczne i merytoryczne wsparcie

 W trakcie 6 tygodni trwania programu rozwiążemy Twoje bieżące problemy, palące sprawy, techniczne zagwozdki. Będę Ci służyć wsparciem w dylematach stylistycznych, funkcjonalnych i praktycznych oraz wiedzą w doborze materiałów. 

Dostaniesz solidną dawkę wiedzy i inspiracji

Moje wieloletnie doświadczenie projektantki pomaga, by stawić czoła najtrudniejszym wyzwaniom projektowym. Nakierowanie kreatywności na właściwe tory ułoży Twoje pomysły w harmonijną całość.

Nie zostaniesz sama ze swoimi dylematami

Program cotygodniowych sesji mentoringowych w kameralnej grupie 4-5 kobiet pozwala mi dać uwagę każdemu tematowi z osobna.  Ponadto działanie w grupie pozwala zrobić burzę mózgów, by skonfronotwać różne pomysły i zyskać szerszą perspektywę dla nurtujących Cię zagadnień.

Ułożysz plan działania

Dowiesz się jaka czeka Cię kolejność prac remontowych, gdzie szukać specjalistów, czy opłaca sie przepłacać, kiedy robić zakupy, jak rozmawiać z fachowcami, czy da się zrobić to, co chcesz zrobić . Wszystko zacznie układać się w sesnowną i logiczną całość

CO zawiera mastermind

MOC INSPIRACJI

Każdy pomysł wart rozważenia, będzie poparty wizualnymi i technicznymi wskazówkami. Nie tylko ode mnie, ale też od pozostałych uczestniczek

POMOC PROJEKTOWA

Po każdej sesji online możesz liczyć na dodatkowe wsparcie z konretnymi poradami, ispiracjami, przykładami rozwiązań, które wyślę Ci na maila

6 SPOTKAN ONLINE

W trakcie każdego ze spotkań (90 minut), z moim profesjonalnym prowadzeniem, zyskasz wiedzę i rozwiązania dla twojego wnętrzarskiego tematu.

KOŁO RATUNKOWE

W trakcie trwania programu możesz skorzystać z opcji indywidualnej konsultacji 30 min dla rozwiązania  niecierpiącej zwłoki sytuacji

COACHINGOWE WSPARCIE

Wysłucham Twoich potrzeb i zadam pytania, które uporządkują Twoje myśli. Znajdziesz rozwiązania, które będą bliskie Twojemu sercu. Stworzysz wnętrze dopasowane do siebie.

KAMERALNA GRUPA

W programie jest tylko 5 miejsc. Dzięki temu mogę zapewnić każdej swoją uwagę. Ponadto wsparcie kobiet, które stoją przed podobnym wyzwaniem to dodatkowa moc inspiracji!

 

Razem zmienimy Twoje wnętrze

NOWA EDYCJA STYCZEŃ 2024

JEDYNY W SWOIM RODZAJU 6-TYGODNIOWY WNĘTRZARSKI MASTERMIND W DRODZE DO NOWEJ ODSŁONY TWOJEGO WNĘTRZA Z DUŻĄ DAWKĄ PROJEKTOWEGO I COACHINGOWEGO WSPARCIA 

INWESTYCJA W DOM PEŁEN SZCZĘŚCIA

2500 zł

CO zyskasz

dopracowaną koncepcję

bo przygotujesz swój indywidualny przepis na metamorfozę wnętrza  z listą zakupów.

}

oszczędność czasu i pieniędzy

bo tutaj przygotujesz wszystkie materiały i rozwiązania, by od zaraz zacząć wdrażać projekt w życie, nie tracąc czasu na długie poszukiwania i unikając kosztownych błędów

Własny styl

bo odnajdziesz swój unikalny styl i poznasz jakie elementy aranżacji wyrażą twój gust i osobowość, niezależnie od trendów.

p

Niezbędną wiedzę

bo dowiesz się, jak się urządzić, czym się kierować w wyborze materiałów, jak zaplanować cały proces, by dopasować metamorfozę do swoich możliwości.

wewnętrzny spokój i pewność siebie

bo nabierzesz zaufania do swoich pomysłów i swojej intuicji i odzyskasz moc kreatywności, tworząc dom idealnie dopasowany do siebie

plan działania

bo ułożysz harmonogram potrzebnych kroków do wdrożenia, żeby zmiany we wnętrzu nastąpiły szybko, skutecznie i bez zastojów.

Design zmienia jakość życia

Kim jestem

Mam na imię Maciejka. Specjalizuję się w urządzaniu wnętrz na każdym etapie życia. 

Pomagam kobietom w urządzeniu domu na nowo i w odnalezieniu niepowtarzalnego stylu wnętrza w zgodzie z ich osobowością. Uczę, jak wyrażać siebie poprzez design, żeby wnętrze odbijało niepowtarzalność i wyjątkowość każdej kobiety. 

W swoich autorskich programach, wspieram kobiety wiedzą, inspiruję, daję narzędzia i prowadzę za rękę w procesie odmiany wnętrza na nowo.

Jestem ekspertką w zakresie estetyki i coachem designu, specjalistką od łączenia kolorów i czarodziejką tworzenia szczęśliwych przestrzeni do życia.

Znam świat wnętrz od podszewki. Przez 25 lat projektowałam i zrealizowałam setki przestrzeni mieszkalnych, mam więc lekkość w  realizowaniu projektów, rozumieniu ludzi i prowadzeniu remontów. Dzisiaj łączę te doświadczenia z kompetencjami coacha, bo we wnętrzu najistotniejszy jest dla mnie Człowiek. Jego natura, osobowość, niepowtarzalny styl i indywidualne potrzeby są podstawową inspiracją, by mógł powstać prawdziwy, żywy i harmonijny DOM.

 

Bardzo obawiałam się tego remontu i jestem pod ogromnym wrażeniem jak bezboleśnie to wszystko się odbyło, głównie dzięki wspaniałej i łatwej współpracy z Tobą.

Monia

Mastermind i praca z coachem pomogły mi wyartykułować własne mieszkaniowe potrzeby. Nasz remont był tym z rodzaju bardzo niskobudżetowych, ale zmienił jakość mieszkania o 200%

Santi

Efekt sesji jest zaskakujący! Mamy poczucie,że wnętrze wykreowaliśmy zupełnie sami, konsultując jedynie nasze wybory i potwierdzając ich sens.

Agnieszka i Sławek